محل تبلیغات شما

وَلاتِ   مَ   وَلاتِ   گُل  و  بُلبُل                           وَلاتِ   مَ   وَلاتِ   شِعر و  سُمبُل

(( سر زمین من سرزمین گل و بلبل وشعر و سنبل است))

My land is the land of flowers and nightingales and poetry and happiness.

وَلاتِ   مَ   وَلاتِ    عاشِق قانَ                            وَلاتِ لیستِکِ  جویل ُ و  جَوانان

((سرزمین من سرزمین  خواننده ها و نوازندگان و سرزمین رقصیدن نوجوانان و جوانان است))

My land is the land of singers and musicians and the land of dance for teenagers and young people.

وَلاتِ  مَ  وَلاتِ  سازِی  قُشمِه           وَلاتِ بَخشییان ،  هَنگِ  دو تارِه

((سرزمین من سرزمین ساز قشمه ی کوردی است و سرزمین خوانندگانی است که با آهنگ دوتار میخوانند.))

"My land is the land of local instruments and the land of singers who sing by playing the dotar."

وَلاتِ  مَ   وَلاتِ   شای   جِهانِه                          وَلاتِ    مَر  خانُو     هَنگِ   دَلالِه

((سرزمین من سرزمین کوه شاه جهان است و سرزمین درختان بلند و زمزمه عشاق است.))

((My land is the land of Shah Jahan Mountain and the land of tall trees and the whisper of lovers.))

وَلاتِ  مَ  وَلاتِ   ناوُ و  دَنگان           وَلاتِ  شِیرانُ   و    باو    پَهلِوانان

((سرزمین من سرزمین مردان پر آوازه  و سرزمین شیرانی که پدرانشان  پهلوان بوده اند.))

"My land is the land of famous men and the land of lions whose fathers were heroes."

وَلاتِ  مَ    وَلاتَک    با   صَفایَ                     لَ بیش قارداش  و  بامانِ  شِنایَ

((سرزمین من سرزمین با صفایی است و بش قارداش و بابا امان محل شنای  خوب است .))

"My land is a land of purity, and Bish Qardash and Baba Aman are good places to swim."

وَلاتِ  مَ  وَلاتِ  کانی  یِ سار                     سِمارِ  اترک   و  در کش  و  بییار

((سرزمین من سرزمین چشمه های خنک و رودخانه اترک و گردشگاه درکش و آبشار بیار است))

My land is called the land of cool springs and Atrak river and tourist attractions such as Darksh and waterfall called Biara.

وَلاتِ مَ  وَلاتِ  هَر چه  مِران            ولاتِ   پَهلِوانان  ،   چوخَه  کاران

((سرزمین من سرزمین انسانهای مرد و پهلوانان و چوخه کارها است ))

"My land is the land of men, warriors and wrestlers."( Chukhe ship)

شعر از :  قاسمعلی رحمانی                    Click to continue the poem

کپی با ذکر منبع و نام شاعر مجاز می باشد          برای ادامه شعر  کلیک کنید

مِ سَر هِلانِی لَ جی یان

وَرَ آقا اَژِی دَنالِم

وَلاتِ کُرمانجان

land ,سرزمین ,and ,the ,of ,وَلاتِ  ,land of ,the land ,my land ,land is ,سرزمین من

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
bauraviwal میهن تون دانلود انیمیشن اخبار و نقد آدم ها از دور دوست داشتنی ترند دشمن شناسی و استکبار ستیزی مد ساب سایت دانستنی ها و رفع نیازها پایگاه اطلاع رسانی سادات سنگلاخ (سادات نور) Agnes's collection Sonja's collection وبلاگ شخصی